Kredyty dla firm na oświadczenie
Pożyczki bez BIK i KRD
Leasing na oświadczenie
Poprawa płynności finansowej firmy

Cenne porady dla kredytobiorców

1. Przeanalizuj swoją sytuację finansową.

Zaciągnięcie każdego poważniejszego zobowiązania finansowego powinno być poprzedzone analizą domowych lub firmowych finansów. Należy określić maksymalną wysokość raty jaką jesteśmy w stanie płacić, uwzględniając przy tym ewentualne zdarzenia losowe.

2. Skorzystaj z pomocy doświadczonego doradcy finansowego.

Przy wyborze optymalnego rozwiązania finansowego nieoceniona będzie pomoc dobrego doradcy, który doskonale zna oferty dostępne na rynku finansowym. Doradca przedstawi Ci wszystkie koszty konkretnego produktu i porówna je z innymi ofertami.

3. Znaj swoje prawa i obowiązki.

Profesjonalny doradca finansowy dokładnie przedstawi Ci warunki oferty, zawsze warto jednak też osobiście przeczytać umowę lub nawet skonsultować ją z radcą prawnym.

4. Reaguj zawczasu.

Najczęstszym błędem popełnianym przez kredytobiorców jest zbyt późne reagowanie w sytuacji, kiedy mają problemy z terminowym regulowaniem zobowiązań. Bardzo często problem można rozwiązać konsolidując kredyty w jeden z dłuższym okresem kredytowania lub wzięcie pożyczki hipotecznej na spłatę zobowiązań. Zbyt długie zwlekanie kończy się najczęściej dużymi opóźnieniami w BIK-u i niemożliwością skorzystania z ofert bankowych. Jeśli coraz trudniej Ci w terminie płacić raty kredytów umów się na spotkanie z doradcą finansowym, który przygotuje Ci plan wyjścia z zadłużenia. Szybsza reakcja pozwala łatwiej uporać się z problemem.

Porady dla zadłużonych osób
Wszelkie prawa zastrzeżone / 2013 © Biuro Pożyczkowe BRYLANT Sochaczew biuropozyczkowe.pl

Biuro Pożyczkowe BRYLANT oferuje kompleksowe rozwiązania finansowe dla Klientów indywidualnych i Klientów biznesowych. W ofercie Biura znajdują się kredyty z ponad 30 banków, pożyczki udzielane przez firmy pożyczkowe i prywatnych inwestorów, leasing oraz faktoring. Oferta dla osób fizycznych zawiera również rozwiązania dedykowane do klientów posiadających złą historię kredytową lub zbyt niskie zarobki, aby mogły starać się o kredyt w banku (są to m.in. chwilówki, pożyczki bez BIK, pożyczki pozabankowe, karty kredytowe na oświadczenie i pożyczki prywatne pod zastaw nieruchomości). Ofertę dla biznesu tworzą różnego rodzaju pożyczki i kredyty dla firm (w tym pożyczki dla firm na oświadczenie, pożyczki dla firm bez BIK, kredyty dla nowych firm, kredyty dla firm na start i kredyty dla firm na oświadczenie), oraz leasing (również leasing bez dokumentów finansowych, leasing na oświadczenie) i faktoring. Biuro ma swoją siedzibę w Sochaczewie (96-500) pod Warszawą, jednakże obejmuje zasięgiem swojej działalności całą Polskę. Doradcy finansowi biura doskonale znają polski rynek finansowy, posiadają wieloletnie doświadczenie pracy w bankowości i doradztwie finansowym. Doradcy dostępni są dla Państwa pod numerem infolinii pożyczkowej 720 100 200*, codziennie w godzinach 7.00 - 23.00.

* koszt połączenia zgodnie ze stawkami operatora

Znajdź nas na Facebooku