Kredyty dla firm na oświadczenie
Pożyczki bez BIK i KRD
Leasing na oświadczenie
Poprawa płynności finansowej firmy

Dlaczego warto współpracować z nami

Jest wiele firm pośrednictwa finansowego, dlaczego warto współpracować właśnie z Biurem Pożyczkowym BRYLANT? Dlaczego wybierają nas, a później polecają swojej rodzinie i znajomym nasi Klienci? Poniżej przedstawiamy 3 najważniejsze powody, dla których warto nam zaufać.

1. Wiedza, doświadczenie i profesjonalizm naszych doradców finansowych.

Współpracujemy wyłącznie z osobami posiadającymi dużą wiedzę i doświadczenie pracy w branży finansowej, bankowości lub doradztwie finansowym. Doradcy Biura Pożyczkowego BRYLANT to profesjonaliści, doskonale znający dostępne na rynku rozwiązania i potrafiący dobrać optymalne rozwiązanie do możliwości i potrzeb każdego Klienta. Wiedza i doświadczenie pozwalają nam działać szybko i skutecznie, co doceniają nasi Klienci.

2. Kompleksowa oferta kredytów i pożyczek dla osób fizycznych i dla firm.

W zależności od sytuacji w jakiej znajduje się Klient możemy zaproponować mu rozwiązanie finansowe z oferty banków, firm pożyczkowych lub prywatnych inwestorów. Współpracujemy z ponad 50 instytucjami finansowymi, dzięki czemu nasza oferta jest kompletna. Jeśli tylko Klient ma szansę pozyskać finansowanie to my już znajdziemy odpowiednie dla niego rozwiązanie.

3. Indywidualne podejście do każdego Klienta, determinacja w rozwiązywaniu problemów.

Do każdego Klienta i jego sytuacji zawsze podchodzimy indywidualnie, z determinacją do osiągnięcia celu jakim jest dla nas zawsze znalezienie rozwiązania problemu Klienta. Klienci cenią nasz profesjonalizm i nasze zaangażowanie. Nigdy nie obiecujemy rzeczy niemożliwych i zawsze przedstawiamy sytuację Klienta, taką jaka jest w rzeczywistości. Cenimy czas naszych Klientów, dlatego każda sprawa ma dla nas charakter priorytetowy.

Doradcy finansowi Warszawa
Wszelkie prawa zastrzeżone / 2013 © Biuro Pożyczkowe BRYLANT Sochaczew biuropozyczkowe.pl

Biuro Pożyczkowe BRYLANT oferuje kompleksowe rozwiązania finansowe dla Klientów indywidualnych i Klientów biznesowych. W ofercie Biura znajdują się kredyty z ponad 30 banków, pożyczki udzielane przez firmy pożyczkowe i prywatnych inwestorów, leasing oraz faktoring. Oferta dla osób fizycznych zawiera również rozwiązania dedykowane do klientów posiadających złą historię kredytową lub zbyt niskie zarobki, aby mogły starać się o kredyt w banku (są to m.in. chwilówki, pożyczki bez BIK, pożyczki pozabankowe, karty kredytowe na oświadczenie i pożyczki prywatne pod zastaw nieruchomości). Ofertę dla biznesu tworzą różnego rodzaju pożyczki i kredyty dla firm (w tym pożyczki dla firm na oświadczenie, pożyczki dla firm bez BIK, kredyty dla nowych firm, kredyty dla firm na start i kredyty dla firm na oświadczenie), oraz leasing (również leasing bez dokumentów finansowych, leasing na oświadczenie) i faktoring. Biuro ma swoją siedzibę w Sochaczewie (96-500) pod Warszawą, jednakże obejmuje zasięgiem swojej działalności całą Polskę. Doradcy finansowi biura doskonale znają polski rynek finansowy, posiadają wieloletnie doświadczenie pracy w bankowości i doradztwie finansowym. Doradcy dostępni są dla Państwa pod numerem infolinii pożyczkowej 720 100 200*, codziennie w godzinach 7.00 - 23.00.

* koszt połączenia zgodnie ze stawkami operatora

Znajdź nas na Facebooku