Kredyty dla firm na oświadczenie
Pożyczki bez BIK i KRD
Leasing na oświadczenie
Poprawa płynności finansowej firmy

Faktoring i mikrofaktoring - przykładowe rozwiązania z naszej oferty:

Mikrofaktoring

W naszej ofercie dla mikro i małych firm znajdziesz mikrofaktoring. To doskonałe rozwiązanie dla firm z rocznymi obrotami na poziomie 200-500 tys. złotych. Mikrofaktoring znacznie poprawia płynność finansową przedsiębiorstw i likwiduje zatory płatnicze będące skutkiem sprzedaży towarów i usług z odroczonym terminem płatności.

Faktoring pełny

Oferujemy Ci faktoring krajowy i zagraniczny z przejęciem ryzyka niewypłacalności dłużnika, tj. bez prawa faktora do regresu w stosunku do zbywcy wierzytelności w przypadku nieopłacenia faktury. Faktoring pełny łączy korzyści z szybkiego finansowania i ubezpieczenia należności.

Faktoring niepełny

W naszej ofercie dla biznesu znajdziesz również faktoring niepełny, będący de facto formą kredytu krótkoterminowego dla firmy. W ramach tego rozwiązania faktor nie przejmuje ryzyka niewypłacalności dłużnika firmy. Uzupełnieniem tej oferty są kompleksowe usługi windykacyjne.

Faktoring eksportowy

Dla eksporterów przygotowaliśmy ofertę faktoringu eksportowego, pełnego i niepełnego. Faktoring eksportowy likwiduje skutki prowadzenia rozliczeń handlowych z odroczonymi terminami płatności w ramach handlu międzynarodowego. To rozwiązanie dla firm planujących rozszerzyć swoje rynki zbytu, które poza standardowymi korzyściami z faktoringu pomaga także zniwelować bariery związane z różnicami językowymi i prawnymi, a także dyscyplinuje płatnika.

Faktoring dla małych firm
Wszelkie prawa zastrzeżone / 2013 © Biuro Pożyczkowe BRYLANT Sochaczew biuropozyczkowe.pl

Biuro Pożyczkowe BRYLANT oferuje kompleksowe rozwiązania finansowe dla Klientów indywidualnych i Klientów biznesowych. W ofercie Biura znajdują się kredyty z ponad 30 banków, pożyczki udzielane przez firmy pożyczkowe i prywatnych inwestorów, leasing oraz faktoring. Oferta dla osób fizycznych zawiera również rozwiązania dedykowane do klientów posiadających złą historię kredytową lub zbyt niskie zarobki, aby mogły starać się o kredyt w banku (są to m.in. chwilówki, pożyczki bez BIK, pożyczki pozabankowe, karty kredytowe na oświadczenie i pożyczki prywatne pod zastaw nieruchomości). Ofertę dla biznesu tworzą różnego rodzaju pożyczki i kredyty dla firm (w tym pożyczki dla firm na oświadczenie, pożyczki dla firm bez BIK, kredyty dla nowych firm, kredyty dla firm na start i kredyty dla firm na oświadczenie), oraz leasing (również leasing bez dokumentów finansowych, leasing na oświadczenie) i faktoring. Biuro ma swoją siedzibę w Sochaczewie (96-500) pod Warszawą, jednakże obejmuje zasięgiem swojej działalności całą Polskę. Doradcy finansowi biura doskonale znają polski rynek finansowy, posiadają wieloletnie doświadczenie pracy w bankowości i doradztwie finansowym. Doradcy dostępni są dla Państwa pod numerem infolinii pożyczkowej 720 100 200*, codziennie w godzinach 7.00 - 23.00.

* koszt połączenia zgodnie ze stawkami operatora

Znajdź nas na Facebooku