Kredyty dla firm na oświadczenie
Pożyczki bez BIK i KRD
Leasing na oświadczenie
Poprawa płynności finansowej firmy

Kariera w branży finansowej

Poszukujesz pracy, która da Ci dużo satysfakcji, oraz perspektywy wysokich zarobków i interesującej kariery? Chcesz pracować w branży, która zapewni Ci duże możliwości rozwoju osobistego? Zapraszamy Cię do naszego zespołu doradców finansowych, skorzystaj z szansy na karierę w finansach i podejmij współpracę z dynamicznie rozwijającą się firmą doradczą.

Biuro Pożyczkowe BRYLANT poszukuje dynamicznych, ambitnych osób z miast wojewódzkich całego kraju do współpracy w zakresie obsługi doradczej Klientów indywidualnych i biznesowych. Dużym atutem będzie znajomość rynku finansowego i doświadczenie w bankowości lub doradztwie finansowym. Od naszych doradców wymagamy wiele, ponieważ zależy nam na wysokiej jakości świadczonych przez nas usług i zadowoleniu naszych Klientów. Zapewniamy jednak pełne wsparcie, np. w postaci organizowania wartościowych szkoleń prowadzonych przez doświadczonych doradców finansowych.

Osoby zainteresowane pracą w Biurze Pożyczkowym BRYLANT zachęcamy do wysyłania swoich CV i listów motywacyjnych na adres . Przedstaw się nam i napisz dlaczego chcesz pracować właśnie z nami. Zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Praca w branży finansowej
Wszelkie prawa zastrzeżone / 2013 © Biuro Pożyczkowe BRYLANT Sochaczew biuropozyczkowe.pl

Biuro Pożyczkowe BRYLANT oferuje kompleksowe rozwiązania finansowe dla Klientów indywidualnych i Klientów biznesowych. W ofercie Biura znajdują się kredyty z ponad 30 banków, pożyczki udzielane przez firmy pożyczkowe i prywatnych inwestorów, leasing oraz faktoring. Oferta dla osób fizycznych zawiera również rozwiązania dedykowane do klientów posiadających złą historię kredytową lub zbyt niskie zarobki, aby mogły starać się o kredyt w banku (są to m.in. chwilówki, pożyczki bez BIK, pożyczki pozabankowe, karty kredytowe na oświadczenie i pożyczki prywatne pod zastaw nieruchomości). Ofertę dla biznesu tworzą różnego rodzaju pożyczki i kredyty dla firm (w tym pożyczki dla firm na oświadczenie, pożyczki dla firm bez BIK, kredyty dla nowych firm, kredyty dla firm na start i kredyty dla firm na oświadczenie), oraz leasing (również leasing bez dokumentów finansowych, leasing na oświadczenie) i faktoring. Biuro ma swoją siedzibę w Sochaczewie (96-500) pod Warszawą, jednakże obejmuje zasięgiem swojej działalności całą Polskę. Doradcy finansowi biura doskonale znają polski rynek finansowy, posiadają wieloletnie doświadczenie pracy w bankowości i doradztwie finansowym. Doradcy dostępni są dla Państwa pod numerem infolinii pożyczkowej 720 100 200*, codziennie w godzinach 7.00 - 23.00.

* koszt połączenia zgodnie ze stawkami operatora

Znajdź nas na Facebooku