Kredyty dla firm na oświadczenie
Pożyczki bez BIK i KRD
Leasing na oświadczenie
Poprawa płynności finansowej firmy

Kredyty bankowe - przykładowe rozwiązania z naszej oferty:

Kredyty gotówkowe i konsolidacyjne

W naszej ofercie znajdziesz kredyty gotówkowe i konsolidacyjne z kilkunastu banków. W zależności od scoringu klienta możemy ulokować go w banku oferującym 7,99% w kredycie konsolidacyjnym lub w banku, który akceptuje opóźnienia w BIK nawet do 90 dni. Możemy Ci zaproponować kredyt nawet na 120 miesięcy, dzięki czemu będziedz płacił mniejszą ratę.

Pożyczki hipoteczne na spłatę zobowiązań

Pomożemy Ci skonsolidować drogie kredyty gotówkowe pożyczką hipoteczną z dużo niższym oprocentowaniem i dużo dłuższym, nawet 30-letnim okresem kredytowania. Dzięki nam możesz kilkukrotnie zmniejszyć swoje miesięczne obciążenia i odzyskać stabilność finansową.

Kredyty dla nowych firm na oświadczenie, bez zabezpieczenia

Możemy zaproponować Klientom rozpoczynającym działalność gospodarczą (także starszym firmom) kredyty dla nowych firm na prognozowany dochód, nawet do 25 000 zł bez hipoteki. Warunkiem skorzystania z takiej oferty jest jedynie bardzo dobra historia kredytowa, od Klienta wymagane są jedynie dokumenty potwierdzające tożsamość i dokumenty rejestrowe firmy.

Kredyty hipoteczne dla firm udzielane na prognozowany dochód

Klientom posiadającym zabezpieczenie w postaci nieruchomości możemy zaproponować kredyt hipoteczny na prognozowany dochód. Jest to oferta dostępna nawet dla nowych firm, a maksymalna kwota kredytu może wynieść nawet 8 mln. To świetna oferta dla osób, które potrzebują pozyskać większy kapitał na start działalności.

Kredyty gotówkowe dla firm
Wszelkie prawa zastrzeżone / 2013 © Biuro Pożyczkowe BRYLANT Sochaczew biuropozyczkowe.pl

Biuro Pożyczkowe BRYLANT oferuje kompleksowe rozwiązania finansowe dla Klientów indywidualnych i Klientów biznesowych. W ofercie Biura znajdują się kredyty z ponad 30 banków, pożyczki udzielane przez firmy pożyczkowe i prywatnych inwestorów, leasing oraz faktoring. Oferta dla osób fizycznych zawiera również rozwiązania dedykowane do klientów posiadających złą historię kredytową lub zbyt niskie zarobki, aby mogły starać się o kredyt w banku (są to m.in. chwilówki, pożyczki bez BIK, pożyczki pozabankowe, karty kredytowe na oświadczenie i pożyczki prywatne pod zastaw nieruchomości). Ofertę dla biznesu tworzą różnego rodzaju pożyczki i kredyty dla firm (w tym pożyczki dla firm na oświadczenie, pożyczki dla firm bez BIK, kredyty dla nowych firm, kredyty dla firm na start i kredyty dla firm na oświadczenie), oraz leasing (również leasing bez dokumentów finansowych, leasing na oświadczenie) i faktoring. Biuro ma swoją siedzibę w Sochaczewie (96-500) pod Warszawą, jednakże obejmuje zasięgiem swojej działalności całą Polskę. Doradcy finansowi biura doskonale znają polski rynek finansowy, posiadają wieloletnie doświadczenie pracy w bankowości i doradztwie finansowym. Doradcy dostępni są dla Państwa pod numerem infolinii pożyczkowej 720 100 200*, codziennie w godzinach 7.00 - 23.00.

* koszt połączenia zgodnie ze stawkami operatora

Znajdź nas na Facebooku