Kredyty dla firm na oświadczenie
Pożyczki bez BIK i KRD
Leasing na oświadczenie
Poprawa płynności finansowej firmy

Leasing na oświadczenie - przykładowe rozwiązania z naszej oferty:

Leasing konsumencki (zwany też prywatnym)

W naszej ofercie znajdziesz leasing konsumencki, który jest ciekawym rozwiązaniem dla osób nie prowadzących działalności gospodarczej. Umożliwia Klientom np. zakup samochodu, taniej i na prostszych zasadach niż w przypadku kredytu samochodowego.

Leasing dla nowych firm

W ramach naszej oferty dla nowych firm proponujemy Ci również leasing, z którego mogą skorzystać firmy już od pierwszego dnia działalności. Z tej oferty skorzystać mogą także firmy z branży budowlanej oraz przedsiębiorcy z nieco gorszą historią kredytową w BIK.

Leasing na oświadczenie

Potrzebujesz leasingu a dokumenty finansowe Twojej firmy nie wyglądają najlepiej? A może zwyczajnie cenisz sobie proste procedury i szybką decyzyjność? Oferujemy Ci leasing bez zbędnych formalności, bez zaświadczeń z ZUS-u i Urzędu Skarbowego, z wstępną decyzją w ciągu 5 minut. Pomożemy Ci szybko i sprawnie sfinansować zakupy środków trwałych za pomocą leasingu udzielanego nawet na 84 miesiące, na przedmioty już od wartości 15 000 zł netto.

Leasing optymalny sprzętu IT

W ofercie Biura Pożyczkowego BRYLANT znajdziesz również leasing optymalny sprzętu IT i oprogramowania. To doskonałe rozwiązanie dla firm działających w branżach, które opierają się na wykorzystywaniu najnowocześniejszego sprzętu. Leasing optymalny zapewnia firmom stały dostęp do najnowszych technologii, np. nowego sprzętu komputerowego lub medycznego.

Leasing bez dokumentów finansowych
Wszelkie prawa zastrzeżone / 2013 © Biuro Pożyczkowe BRYLANT Sochaczew biuropozyczkowe.pl

Biuro Pożyczkowe BRYLANT oferuje kompleksowe rozwiązania finansowe dla Klientów indywidualnych i Klientów biznesowych. W ofercie Biura znajdują się kredyty z ponad 30 banków, pożyczki udzielane przez firmy pożyczkowe i prywatnych inwestorów, leasing oraz faktoring. Oferta dla osób fizycznych zawiera również rozwiązania dedykowane do klientów posiadających złą historię kredytową lub zbyt niskie zarobki, aby mogły starać się o kredyt w banku (są to m.in. chwilówki, pożyczki bez BIK, pożyczki pozabankowe, karty kredytowe na oświadczenie i pożyczki prywatne pod zastaw nieruchomości). Ofertę dla biznesu tworzą różnego rodzaju pożyczki i kredyty dla firm (w tym pożyczki dla firm na oświadczenie, pożyczki dla firm bez BIK, kredyty dla nowych firm, kredyty dla firm na start i kredyty dla firm na oświadczenie), oraz leasing (również leasing bez dokumentów finansowych, leasing na oświadczenie) i faktoring. Biuro ma swoją siedzibę w Sochaczewie (96-500) pod Warszawą, jednakże obejmuje zasięgiem swojej działalności całą Polskę. Doradcy finansowi biura doskonale znają polski rynek finansowy, posiadają wieloletnie doświadczenie pracy w bankowości i doradztwie finansowym. Doradcy dostępni są dla Państwa pod numerem infolinii pożyczkowej 720 100 200*, codziennie w godzinach 7.00 - 23.00.

* koszt połączenia zgodnie ze stawkami operatora

Znajdź nas na Facebooku